تبلیغات
منتظران حضرت بقیه الله
12:40 ب.ظ
245
.::استر خانم اینبار در رسانه ملی برای كودكان!!!::.
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم


[تصویر: CgeR.jpg]15 خرداد، داستان کشته شدن یک دهم جمعیت ایران توسط مردخای و استرکه در روز 13 فروردین (13 به در) صورت گرفت به روایت یهودی و تحت عنوان داستان سبزیجات از شبکه تهران پخش شد و وزیر خردمند ایران، هامان به عنوان شخصی نالایق و آزمند معرفی شد و استر و مردخای مانند قدیسانی نمایش داده شدند.


به ادامه مطلب بروید
هاسبارا (Hasbara) یا همان 'دیپلماسی عمومی اسرائیل' به معنی تلاش‌های تبلیغاتی برای بهبود وجهه اسرائیل، توجیه اقداماتش و دفاع از آن در افکار عمومی جهان است.

همه ما در ارتباط با آنچه که در دوران خشایارشاه گذشت اطلاعاتی داریم و میدانیم که استر و مردخای با دسیسه ای توانستند هامان وزیر سلحشور ایرانی را با دستور خشایارشاه بهمراه 75000 ایرانی قتل عام کنند.

شاید در دوران هخامنشیان آنچرا که ما با عنوان عرفان سیاه و تلمود و آموزه هایش امروز میشناسیم با این شکل و شمایل و تفکیک و اسامی بطور مشخص نمیشناختند ولی بخاطر مراوده با کاهنان و نوکران شیطان با این قوم آشنائی پیدا کرده و برائت میکردند.

هامان دیر به ماهیت مردخای و استر پی برد و آن زمانی بود که خشایار تحت تاثیر اوراد عرفان کثیف اختیار از دست داده بود چراکه شراب و هیچ نوع مخدر دیگری نمیتوانست خشایار را مجاب به چنین تصمیم گیری ای بکند.

[تصویر: 385274.jpg]


در تلمود هم نوشته شده که بعد از این تصمیم گیری 75000 ایرانی ای که با این عرفان کثیف مقابله میکردند کشته شدند.

در عید پوریم به مناسبت این پیروزی روز 13 فروردین جشن گرفته میشود و به هامان توهین میکنند.

هاسبارا دست به تحریف تاریخ زد و کشته شدگانی را همچون هولوکاست جعلی هیتلری برای یهودیان تراشید.

یعنی کشته شدگان ایرانی را که در اثر جنایت کاهن مردخای و استر کشته شده بودند مطرح نمیکنند در عوض کشته شدگانی جعلی را با عنوانی هولوکاست مانند اینچنین به تصویر میکشند.

هاسبارا در یک فیلم با عنوان یک شب با پادشاه استر را مانع حمله به روم آن زمان و از بین بردن روم معرفی میکند.

با این کار میخواهد بگوید که اروپای امروز مدیون استر و مردخای و کشته شدگان هولوکاست جهلیشان هستند.

این مطلب برای مسیحیان قابل قبول است آنها در آموزه های کلیساهای خانگی و کلیساهای جعلی با مفاهیم عرفان کثیف بارها این مطلب را شنیده اند که قوم بنی اسرائی قوم برگزیده خدا هستند و آنها باید به این قوم خدمت کنند ونهایتا با ظهور مسیح آنها یک سرزمین جدید خواهند ساخت.

اما قلب ما زمانی بیشتر از همه این ها به درد می آید که کارتونی این حادثه تاریخی را از روایت هاسبارا و دوبله فارسی و از شبکه تهران در سالگرد کشتار 15 خرداد پخش می کند. در ابتدای این کارتون ملکه به پیشنهاد وزیرش هیمن(هامان) به خاطر یک دلیل مسخره (اختلاف بر سر غذا) و نه به خاطر عفاف زن (در تاریخ آمده وشتی، ملکه ایرانی خشایارشا به خاطر حیایی که داشته و مقاومت در مقابل امر شاه که از او خواسته بود با ظاهری عریان در میهمانی شرکت کند کشته شد) از قصر اخراج شد و چندی بعد شاه که در یک نمایش استر را دید او را به عنوان همسر برگزید و استر علی رغم میل باطنی و با اصرار پسر عمویش مرتیکای(مردخای) به ازدواج شاه درآمد. هیمن که از نفوذ مرتیکای و استر می ترسید پیش پادشاه از آن ها بدگویی کرد و حکم قتل خاندان آن ها را از شاه گرفت ولی استر مانع از این کار شد و ...

[تصویر: Veggie-Tales-Heroes-Of-The-Bible---Lions.jpg]

كارتونی كه از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد تا همه از ایرانی كشی لذت ببرند همان طور که در تصویر می بینید دختر سمت راست استر، پادشاه، خشایارشاه و افسر سمت چپ مردخای و فردی که با ظاهری زننده و موزی در بالای پل به نمایش درآمده هامان وزیر خردمند ایرانی است. هنگامی که هاسبارا این فیلم ها را می سازد حتی رویای این که روزی با دوبله فارسی و در تلویزیون ایران به پخش درآید را هم در سر نمی پروراند، اما غافل از اینکه ...

تلویزیون ما اگر برای مقابله با این جریان کاری نمی کند لااقل آن را ترویج نکند.

ما نه تنها با تحریف تاریخ با تحریف ادیان و تبلیغ عمیق اینها طرف هستیم لذا میطلبد که نقدها و مقالات ما به همان اندازه منطقی برحق و صحیح باشد.

یا حق

منبع : http://www.nooromahdi.ir/post-226.aspx
برچسب ها: اسلام دبیرستان درسی سیاست ظهور حضرت مهدی (عج) علم و فنّاوری عکس فراماسونری فیلم قالب بلاگفا قالب ثامن بلاگ قرآن کریم موبایل نرم افزار نرم افزار مذهبی نقد فیلم و کارتون کتاب کد جاوا و قالب وبلاگ کلیپ،